Steam Kodu Hediyeli Dota 2 Türkiye Şampiyonası Canlı Olarak Nasıl İzlenir?

Webtekno ana sponsorluğunda faaliyet gösteren espor kulübü Regnant, Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda çeyrek final mücadelesi verecek. Toplamda sekiz farklı takımın katılacağı çeyrek final fikstürü de açıklandı. Peki Steam kodu hediyeli maçları canlı olarak nasıl takip edebilirsiniz?

Türkiye’nin en büyük espor turnuvalarından olan Intel ESL Türkiye Şampiyonası, çeyrek final aşamasına geldi. Webtekno ana sponsorluğunda faaliyet gösteren genç kulüp Regnant, Dota 2 takımıyla müsabakalarda ter dökecek. Regnant, turnuva öncesinde kadrosunu güçlendirmişti.

Ülkemizden toplamda sekiz takımın katılım sağladığı turnuva, yaz döneminin en iyi Dota 2 takımını belirleyecek. Turnuvada faaliyet gösteren tüm takımlar, Türkiye’yi uluslararası maçlarda temsil edebilecekler. Intel ESL Türkiye Şampiyonası, bu açıdan bakıldığında heyecanın ikiye katlandığı bir etkinlik olacak.

 

Yukarıda yer alan fikstürdeki maçlar 3-4 Ağustos tarihlerine eş zamanlı olarak ESL Türkiye’nin Twitch ve YouTube kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Yayınları takip eden kullanıcılar, her hafta olduğu gibi Steam kuponuyla ödüllendirilecek: